23 672 52 58 23 672 52 54

Restauracja

Restauracja Hotelu Korona " Królestwo Smaków " to miejsce kameralnych spotkań jak i hucznych imprez. Menu jest pełne orginalnych dań.
Nasza Restauracja o poranku oferuje pełne smaku dania w formie bufetu szwedzkiego. 
Aby zaspokoić apetyt na pozostałą część dnia, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wykwintną kartę Menu w której można znaleźć smaki kuchni polskiej i europejskiej. Amatorzy kuchni dalekiego wschodu nie poczują się zawiedzeni. Kosztując w każdy piątek oryginalne, bogate w zioła i inne przyprawy specjały kuchni azjatycjiej, można odbyć zmysłową, kulinarną podróż do dalekiej Japoni.


W klimatycznych i kameralnych wnętrzach naszej restauracji można degustować wyborne gatunki herbaty oraz kawy. Zapraszamy również do skosztowania wyśmienitych deserów. Na wielbicieli mocniejszych trunków czeka bogato zaopatrzony bar.

W cieplejsze dni zapraszamy do ogródka letniego gdzie w otoczeniu kojącej zieleni znajdą Państwo spokój i relaks delektując się wyśmienitymi potrawami oraz pysznymi deserami serwowanymi przez naszego Szefa Kuchni. Dla smakoszy proponujemy dania wegetariańskie, rybne i sałatki. Specjalnością szefa kuchni jest Szczupak faszerowany na postumencie oraz Dania Królewskie. W restauracji Korona odbywają się wesela, przyjęcia okolicznościowe, bankiety firmowe, sylwestry.

Staramy się robić wszystko, zarówno w kwestii Restauracji jak i Hotelu Korona by byli Państwo zadowoleni, co zostało dostrzeżone przez portal turystyczny Meteor.


Restauracja Korona " Królestwo Smaków"

Ciechanów ul. H. Sienkiewicza 70 A

Zapraszamy codziennie od godziny 13:00

Rezerwacja stolików:

tel. 23 672 52 58 wew. 2

 Więcej zdjęć ...

 Dla gości posiadających ZŁOTĄ KARTĘ KLUBU KORONA lub KARTĘ STAŁEGO KLIENTA proponujemy atrakcyjne rabaty w Hotelu i Restauracji.

 

 

 galeria

<b>Sala, Restauracja Korona, Ciechanów</b><br/>Restauracja Korona w Ciechanowie zaprasza, do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale. <b>Restauracja w Ciechanowie, Korona </b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/>
Akceptujemy karty:
Copyright © 2012 webCOVER | Polityka prywatności