23 672 52 58 23 672 52 54

Usługi Cateringowe

 Mamy zaszczyt powitać Państwa w strefie czystej przyjemności, miłej i radosnej atmosfery spotkań wśród przyjaciół, klientów, dziennikarzy, kontrahentów, czy rodziny, strefie nastroju formalnego i bardzo wytwornego, bądź przeciwnie – całkowicie luźnego i pozbawionego zbędnych konwenansów. Tutaj wszystko zależy od Państwa. Zorganizujemy catering dla firm, jak i osób indywidualnych, całkowicie dostosowując się do Państwa potrzeb i preferencji.Realizowane przez nas bankiety i przyjęcia okolicznościowe zapewniają klientom wyłącznie przyjemne przeżycia.

 

Proponujemy zarówno firmom jak i osobom prywatnym doskonale przygotowany, profesjonalny catering.


  Organizacja chrzcin, urodzin, komunii, imienin, czy jakichkolwiek innych przyjęć okolicznościowych w Ciechanowie i okolicach, należy do naszych specjalności. Decydując się na usługi Restauracji Korona, niezależnie od charakteru i formy spotkania, zapewniacie sobie, że będzie ono... pyszne. 

  Gwarantujemy naszym klientom nie tylko replica horloges wyśmienite jedzenie i profesjonalną obsługę. Sprzątanie po przyjęciu również bierzemy na siebie. Państwo możecie się zająć zabawą, jedzeniem i zacieśnianiem kontaktów służbowych, bądź prywatnych ze zgromadzonymi gośćmi. 

Posiadamy doświadczenie, pozwalające nam przygotować catering dla firm i osób prywatnych, w sposób w pełni profesjonalny. Potwierdza to szerokie grono naszych stałych klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nich również Państwo.

Proponujemy również usługi cateringowe i abonamenty dla szkół, przedszkoli, firm i zakładów pracy. 

 Dla gości posiadających ZŁOTĄ KARTĘ KLUBU KORONA lub KARTĘ STAŁEGO KLIENTA proponujemy atrakcyjne rabaty w Hotelu i Restauracji.

Kliknij i zobacz zdjęcia z realizacji naszych Cateringów  lub  najnowszy film.

Catering i imprezy firmowe: info@hotel-korona.com.pl

Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:

Marcin Żbikowski tel. 602-150-709 ( w godzinach 9:00 - 18:00 )

  galeria

<b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/> <b>Catering od Restauracja Korona Ciechanów</b><br/>
Akceptujemy karty:
Copyright © 2012 webCOVER | Polityka prywatności