23 672 52 58 23 672 52 54

Jubileusze ślubu

  Jeśli zbliża się Wasza rocznica Ślubu,  mamy kilka ciekawych pomysłów. Kolacja we dwoje, czy też większe przyjęcie jubileuszowe, zadbamy o to, aby stały się niezapomnianym przeżyciem. Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować rodzinne spotkanie w kameralnym gronie, bądź większe przyjęcie jubileuszowe w Restauracji Korona.
  Uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i preferencje, zapewnimy wyjątkową scenerię, wykwintny posiłek przygotowany przez szefa kuchni oraz obsługę kelnerską i barmańską. Zadbamy również o oprawę muzyczną i artystyczną, która w połączeniu z elegancko udekorowanym stołem podniesie prestiż każdej organizowanej przez nas imprezy.
  Proponujemy różnorodne pomysły na zorganizowanie przyjęcia, począwszy od tradycyjnych imprez przy stole, przez szwedzkie bufety, a skończywszy na cieszących się coraz większą popularnością  „cocktail party” – bankietach w stylu angielskim.

 

Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:

Marcin Żbikowski tel. 602-150-709 ( w godzinach 9:00 - 18:00 )

 

Dla gości posiadających ZŁOTĄ KARTĘ KLUBU KORONA lub KARTĘ STAŁEGO KLIENTA proponujemy atrakcyjne rabaty w Hotelu i Restauracji.

 


galeria

<b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/>
Akceptujemy karty:
Copyright © 2012 webCOVER | Polityka prywatności