23 672 52 58 23 672 52 54

Przyjęcie poślubne

Dla młodych par, które uważają, że organizowanie wesela zabiera tylko nerwy, czas i pieniądze, znaleźliśmy „wyjście awaryjne” – obiad poślubny w Restauracji Korona " Królestwo Smaków". Tym sposobem nie będziecie musieli usługiwać gościom do białego rana i bawić się pod dyktando nie zawsze trzeźwej orkiestry. Decydując się na przyjęcie w naszej restauracji, możecie być spokojni – obsługa będzie fachowa, zastawa stołowa – odpowiednia, a menu – wytworne.

Specjalizujemy się w organizacji uroczystych i wykwintnych obiadów poślubnych, może w nich uczestniczyć od 15 do 75 osób. W naszej restauracji oddajemy gościom do dyspozycji jedno piętro z dwiema salami na wyłączność i oddzielną toaletą. W jednej z sal serwowany jest obiad, w drugiej można odpocząć, zatańczyć lub porozmawiać. O muzyce decydują państwo młodzi. Restauracja dysponuje dużym wyborem płyt CD. Niekiedy para dodatkowo zamawia zespół na żywo lub DJ który towarzyszy i bawi gości. Państwo młodzi, wspólnie z doświadczonym doradcą wybierają menu - odpowiednie dla swoich gości, decydują o kolorystyce kwiatów, świec, serwetek, obrusów na stole i ogólnym wystroju sal.

Obiad poślubny trwa ok. 6 godzin. Bywa jednak, że państwo młodzi przeznaczają tylko dwie-tyrzy godziny, bo np. spieszą się na miesiąc miodowy. Szybkość serwisu zależy od upodobań gości. Zazwyczaj przed przyjęciem ustalany jest gospodarz „ślubnej grupy”, najczęściej świadek lub ojciec pana młodego. Z nim obsługa konsultuje szybkość podawania potraw. Poza tym bystre oko kelnera - profesjonalisty potrafi dostrzec potrzeby i oczekowania Państwa gości i np. zasugerować, że po określonych potrawach warto zaproponować gościom odpoczynek.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania:

Marcin Żbikowski tel. 602-150-709 ( w godzinach 9:00 - 18:00 )

 galeria

<b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/> <b></b><br/>
Akceptujemy karty:
Copyright © 2012 webCOVER | Polityka prywatności